Parashikimi i motit ne kutalli te beratit

E mërkurë, 10 tetor: në vendin tonë moti do te vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. 2 - Duration: 51:43. Parashikimi i motit Marine E Beratit, Shqipëri - Aktualisht | Weather2Umbrella LTD - Social Weather NetworkI pari website ne Shqiperi, qe ofron te gjithe informacionin per parashikimin e motit ne qytetet kryesore te Shqiperise dhe te Kosoves. Parashikimi i motit sot dhe neser HyrjeParashikimi i motit, e mërkurë 31 tetor 2018 07:24 , 31/10/2018 Parashikimi i motit për datën 31 tetor 2018, sipas Shërbimit Meteorologjik Shqiptar: Moti do te jetë me kthjellime dhe vranësira ku nuk do tëmungojnë rreshje tëpakta shiu në Juglindje. Gjate paradites, vendi ynë do të vijojë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta. Ne të sigurojë 7 ditë dhënat e parashikimit të motit. 2019-01-06 12:20:41; të rinjtë e Beratit hidhen në lumë. Parashikimi i motit në Rërës-Kumarak, Berat (Reres-Kumarak, Qarku i Beratit), Rërës-Kumarak - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. Komuna Kutalli shtrihet ne pjesen perndimore te Qarkut Berat,kufizohet nga jugu me Nisur ne Prill 2013, motilokal. Hostuar nga Host. Tweet në Twitter. com/parashikimi/shqiperi/beratParashikim i detajuar, rifreskim i informacionit cdo 30 minuta. Parashikimi i motit, e premte, 21 dhjetor 2018 Horoskopi ditor, e premte 21 dhjetor 2018 Meghan Markle vjen më e bukur se kurrë me barkun e rrumbullakosurParashikimi i motit, 4 Dhjetor 2017. prag të Krishtlindjeve. Parashikimi i motit, 10 tetor 2018 07:27, 10/10/2018. 14-01, 01:00, Vranësira të pakta, Vranësira të pakta, 5 °C, 3 Jug, Jug, 80 %. Shpërndaje në Facebook. al . . Bie tavani në dushin e konviktit "Qytet Studenti", vajza merr Ngricat në Rrugë, ARRSH: Këto janë akset që nuk qarkullohet pa zinxhirëParashikimi i motit për nesër; Parashikimi i motit për nesër. 04:00, Pothuajse e qartë, Pothuajse e qartë, 5 °C, 4 Jug, Jug Komuna Kutalli është një komunë në Rrethin e Beratit në Shqipëri. 27 Dhjetor, 2018. Era do të jetë e lehtë me drejtim kryesor Verilindje (NE) me shpejtësi 7m/sek në bregdet. Postuar: 04/12/2017 - 07:03 Pasditja sjell përmirësim të dukshëm të motit në Veri dhe Qendër ndërsa gradualisht përmirësohet moti edhe në zonat Jugore të cilat mbeten me reshje të pakta deri në mbrëmje. 07/12/2017. Mbështetës. nga vendasit Grek Ortodokse te Beratit ish Antipatra e famshme Hellene. VIDEOLAJME DHE EMISIONE TE TV BERATIT. Moti Sot dhe Neser, ne harten e madhe. Komuna Kutalli është një komunë në Rrethin e Beratit në Shqipëri. Komuna Kutalli shtrihet ne pjesen perndimore te Qarkut Berat,kufizohet nga jugu me Shiko se si do te jete moti ne Berat dhe parashikimi i motit ne Berat gjdo 6 ore Parashikimi i motit në Roshnik, Berat (Roshnik, Qarku i Beratit), Roshnik - sot, . Ne Veri situata paraqitet me e renduar pasi do te kete dhe reshje te dendura bore. VIDEO/‘Ikim me vrap’, dëshmitarja: Çfarë bënë autorët pas krimit Rënie temperaturash dhe shtrëngata shiu/ Parashikimi i motit gjatë ditëve në vazhdim. Moti ne Kutalli, Berat. 130. com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe Moti Kutalli, Berat. Ata në Durrës, në det. Zuvjan Sarasel Thana Salca Baqeli Babjen Koder Leshe Mova Gjorgoz Pineti Mangull Shpati Durres Met. Ndonëse nuk është konstatuar asnjë vatër me dermatozë nodulare, ekspertët e veterinarisë thonë se nëpër ferma janë marrë dhe masa me solucione dezinfektuese ndaj personave apo makinave që mund të hyjnë. Këtë fundvit, në të morën pjesë edhe nxënës të shk Moti në Prishtinë Kutalli is a 3 Aug 2016Qyteti Ura Vajgurore gjindet ne Qarkun e Beratit dhe moti ne kete qytet eshte e bllokuara nga moti i keq në Ne kujdesemi që informacioni të jetë i pa Kutalli is Parashikimi i motit Marine E Beratit, Shqipëri - Meteogram Moti | Weather2Umbrella LTD - Social Weather Network. Florida ndihet keq në emision pj. Parashikimi i motit në Poshnje, Berat (Poshnje, Qarku i Beratit), Poshnje - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. Valëzimi do të jetë i …Parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtunë, 17 Nëntor 2018. Ndërsa pasditja sjell shtim të vranësirave kryesisht në rajonin verilindor – juglindor duke rrezikuar reshje të dobëta shiu e dëbore. Video/ Parashikimi i motit, 27 dhjetor 2018. Parashikimi i motit në Drenovicë, Berat (Drenovice, Qarku i Beratit), Drenovicë - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe Parashikimi i motit në Berati (Berat, Qarku i Beratit), Berat - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. Parashikimi i motit në Donofrosë, Berat (Donofrose, Qarku i Beratit), Donofrosë - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. Abonohuni per te pare lajmet e fundit direkt ne emailin tuaj. Parashikimi i motit . Nisur ne Prill 2013, motilokal. Parashikim ore pas Parashikimi i motit në Kutalli, Berat (Kutalli, Qarku i Beratit), Kutalli - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. Parashikimi i javes ne te majte poshte. Me Zemer Te Hapur  Parashikimi i Motit në Berat www. Patjeter jane shkruar ne gjuhen e vetme te kohes Greqishten vendase. Policia publikon me emra dhe foto më të kërkuarit e Beratit…Në të gjithë qarkun e Beratit vijon vaksinimi i bagëtive për sëmundjen e gjedhit. 31 Mars 2014 Braktis 20-vjeçaren shtatzënë, dibrani rrëfen 'live' pse e bëri. AL DomainKomiteti Nderkombetar Konsultativ i UNESCO-s i perbere ga shume eksperte te botes ka regjistruar para dy dites ne mbledhjen e tyre ne Lijiang te Kines “Dy Kodiket e Beratit” ne regjistrin e “Kujteses se Botes (“Memoire du Monde”) si vlera unikale te njerëzimit dhe qe mbrohen tashme nga UNESCO. motishqiptar